Svet-Stranek.cz
Bořivojova 17, Praha 3
Kosmetické studio Jitka 14á

Trvalá na řasy iCurl Eyelash Curl Kit:Bořivojova 17, Praha 3

Trvalá na řasy iCurl Eyelash Curl Kit

POZOR NOVINKA V ČR! Udělejte si neodolatelné řasy nejšetrnější a nejmodernější metodou iCurl Eyelash Curl Kit.

"iCurl Eyelash Curl Kit" byl vyvinut tak, aby v krátkém čase umožnil vytvořit brilantní a okouzlující oči. Napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásné a viditelné.

Mít krásné, dlouhé a vyživené řasy je snem snad každé ženy. Jenže ne každé dá příroda do vínku takové řasy, který jako by z oka vypadly mrkacím panenkám. Kde selže genetika, podá pomocnou ruku kosmetický salon. Vyzkoušejte trvalou na řasy a vykouzlete si oslnivý look. Trvalá na řasy je určená všem ženám a dívkám, hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.


NOVINKA NA ČESKÉM TRHU
Dnešní rychlý životní styl si vyžaduje praktičnost. Kdo si nepřeje ráno vstát krásný? Díky tomu je tato trvalá na řasy vysoce vyhledávána. Aplikace je rychlá, jednoduchá a vysoce efektivní. Všechny ženy, které se o sebe rády starají vědí, jak mohou řasy pozvednout a vylepšit celkový vzhled make-upu.


Tento úžasný produkt si po uvedení v Paříži, oblíbily ženy po celém světě. Metoda iCurl zaujme po prvním shlédnutí. Po aplikaci jsou všechny řasy v dokonalém tvaru 60° a tento překrásný efekt vydrží 1-3 měsíce. Můžeme hrdě prohlásit, že kdokoliv kdy viděl aplikaci iCurl si tuto metodu zamiloval. iCurl si oblíbily kosmetičky po celém světě a dnes se k nimmůžete přidat i Vy. iCURL - EYELASH CURL KIT je produktem firmy, specializující se na trvalé nařasy a permanentní make-up. Léta vývoje a praktických aplikací přinášejí ovoce v podobě nejlepších produktů na trhu. Trvalá na řasy je cesta jak udržet řasy zaoblené, oddělené a zvětšené bez použití řasových natáček.

 
 
Icurl trvalá na řasy 350,-Kč
Barva na řasy - 100,-Kč
Barva a úprava obočí - 150,-Kč

Objednávky možné pouze na telefonním čísle 774 939 413