Svet-Stranek.cz
Bořivojova 17, Praha 3
Kosmetické studio Jitka 14á

Omlazení - vyhlazení pleti (neinvazivní facelifting) - odstranění vrásek:Bořivojova 17, Praha 3

Omlazení - vyhlazení pleti (neinvazivní facelifting) - odstranění vrásek

RF - MONOPOLAR
Radiofrekvenční přístroj využívá unikátní radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky. Radiofrekvenční přístroj využívá radiofrekvenční systém pro hloubkovou řízenou RF penetraci s možností monopolární, tripolární nebo hexapolární radiofrekvence. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 15 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (v oblasti krku a obličeje se má pohybovat teplota od 39 – 44 °C) vypíná a vyhlazuje pokožku. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže v obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení energie – zahřátí, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu).

FACELIFT - omlazení - vyhlazení pleti (neinvazivní facelifting) - odstranění vrásek - kompletní ošetření - RF 20 min / maska 50´ 750 Kč
 - základní ošetření -  RF 20 min / bez masky 30´ 500 Kč
 
 
 

Ošetření se neprovádí u klientů s metabolickým onemocněním, diabetici, onemocněním jater a ledvin, onkologičtí pacienti, během těhotenství a kojení, u jedinců s kovovými implantáty a nádory, HIV, bércové vředy, záněty či kožními výsevy v místě aplikace.