Svet-Stranek.cz
Bořivojova 17, Praha 3
Kosmetické studio Jitka 14á

Manikúra, modeláž nehtů, parafínové zábaly:Bořivojova 17, Praha 3

Manikúra, modeláž nehtů, parafínové zábaly

Ruce jsou pro každého jednou z nejdůležitějších součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost. K většině činností, které provádíme jsou za potřebí, je tedy zřejmé, že péče o ruce je téměř nezbytná.

Dlouhé nehty jsou znakem elegance, prodlužují krátké prsty a dodávají rukám pěstěný vzhled. Ovšem při přílišné délce mohou působit poněkud směšně. Umělé nehty vydrží neomezenou dobu, za předpokladu pravidelného doplňování v závislosti na růstu nehtů vlastních. Tato doba je individuální, pohybuje se v rozmezí 3 až 6-ti týdnů. Jsou až 30 x pevnější než nehty vlastní, vydrží vše od úklidových prací, zahradničení, až po ťukání do klávesnice PC a mobilního telefonu. Umělé nehty nabízejí i jedinečnou pomoc při odvykání okusování nehtů vlastních.
Prodlužování nehtů provádíme akrylem i gelem

Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty. Ruce o nás vypovídají mnohé, protože ruce každého z nás jsou nejdůležitější součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost a tak se stávají naší vizitkou. Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce i nehty stále krásné, upravené a ve skvělé kondici. Ruce jsou důležitou součástí našeho těla, z toho důvodu bychom na ně neměli zapomínat a měli jim věnovat potřebnou péči. Naše ruce jsou nejvíce zatěžovány vnějšími vlivy - jako např. při každém kontaktu s vodou a mycími prostředky dochází k vysoušení pokožky rukou i nehtů.

onglerie_namaste.jpg

MANIKÚRA - kouzelné slovo, které pochází z latiny a dá se přeložit jako "pěstění rukou" a vyvolává v nás představu perfektních, krásně upravených rukou a nehtů. Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou, nejen zdraví ale také čistoty a upravenosti. Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty. Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky. Vaše nehty budou, při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.

mani2.jpg  manikúra.jpg

  • Není žádným tajemstvím, že právě ruce a nehty jsou velmi důležitou součástí image.
  • Ne každý však ví, jak správně o ně pečovat - proto raději svěřte tuto péči, manikúru - profesionálům.
  • Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty.

MANIKÚRA je především záležitostí estetickou, nicméně  krásně upravená ruka je zároveň zárukou, že nedojde k některým onemocněním jako jsou záděry, nesprávně rostlé nehty apod. Péče o ruce je již nedílnou součástí péče o tělo. Návštěva nehtového studia je vhodná zejména proto, že Vám zde ruce a nehty odborně ošetří a poradí, jak o ně pečovat. Profesionální klasická manikúra má být pro zákaznice příjemným relaxačním odpočinkem i profesionální konzultací nad individuálními vadami. Vaše ruce budou jemné a hedvábné..
Parafínové zábaly rukou představují proceduru, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a změkčení. Pravidelnými parafínovými zábaly rukou se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů a ztuhlého zápěstí.
Pěstování přírodních nehtů není vždy jednoduché. Kvalita nehtu je ovlivněna geneticky, zdravotním stavem jedince, užíváním léků, stresem i věkem. Toto všechno se odráží na vaší kvalitě nehtů.  Nehty chráníme zpevňujícím nebo podkladovým lakem, které jsou průhledné a snesou je i klientky, které nestojí o barevné lakování.

2488632_43e9acf5d1.jpg


Parafínový zábal

Parafin je speciální vosk, který má schopnost zadržovat teplo. Nanáší se štětcem po vrstvách na chodidlo, ale dá se použít na různé části těla např. ruce, záda atd., při teplotě 50-60°C. Na horký parafín se natáhne igelitový sáček a froté ponožky a nechá se po dobu 15-20 minut působit. Po zábalech je ihned vidět změna - kůže, která byla suchá a hrubá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu.

Účinky parafinových zábalů:

  • kosmetický účinek - zvláčnění a zjemnění pokožky, odstranění odumřelé kůže, řešení popraskaných pat
  • zvyšuje lokální prokrvení - pomoc při problémech s nízkým prokrvováním chodidel (tzv. studené nohy)
  • působí relaxačně na kosterní svalstvo, uvolňuje spasmy a kontraktury - pomoc od bolesti a ztuhlosti, úleva při chronické artróze
  • má vliv na vstřebávání otoků, lepší hojení ran
 
Modeláž nehtů - porcelán 40´- 50´ 720 Kč
 - doplnění 40´- 50´ 360 Kč
Modeláž nehtů - porcelán francie  50´ 800 Kč
 - doplnění 60´ 500 Kč
Manikúra ( bez lakování ) 30´ od 200 Kč
 - lakování
20 Kč
 - francouzská manikúra
80 Kč
Zdobení 1 nehet
20 Kč
 - kamínek
10 Kč
Zlaté a stříbrné ozdoby na nehty
90 - 400 Kč
Gel lak
40´ 245 Kč
 - odstranění starého gellaku
70 Kč
Parafínový zábal 20´ 120 Kč

Objednávky a více informací (Po - Pá 7:00 - 20:00 ) na 605 282 621