Svet-Stranek.cz
Bořivojova 17, Praha 3
Kosmetické studio Jitka 14á

Manikúra, modeláž nehtů, parafínové zábaly:Bořivojova 17, Praha 3

Manikúra, modeláž nehtů, parafínové zábaly

Ruce jsou pro každého jednou z nejdůležitějších součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost. K většině činností, které provádíme jsou za potřebí, je tedy zřejmé, že péče o ruce je téměř nezbytná.

Dlouhé nehty jsou znakem elegance, prodlužují krátké prsty a dodávají rukám pěstěný vzhled. Ovšem při přílišné délce mohou působit poněkud směšně. Umělé nehty vydrží neomezenou dobu, za předpokladu pravidelného doplňování v závislosti na růstu nehtů vlastních. Tato doba je individuální, pohybuje se v rozmezí 3 až 6-ti týdnů. Jsou až 30 x pevnější než nehty vlastní, vydrží vše od úklidových prací, zahradničení, až po ťukání do klávesnice PC a mobilního telefonu. Umělé nehty nabízejí i jedinečnou pomoc při odvykání okusování nehtů vlastních.
Prodlužování nehtů provádíme akrylem i gelem

Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty. Ruce o nás vypovídají mnohé, protože ruce každého z nás jsou nejdůležitější součástí komunikace. Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost a tak se stávají naší vizitkou. Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce i nehty stále krásné, upravené a ve skvělé kondici. Ruce jsou důležitou součástí našeho těla, z toho důvodu bychom na ně neměli zapomínat a měli jim věnovat potřebnou péči. Naše ruce jsou nejvíce zatěžovány vnějšími vlivy - jako např. při každém kontaktu s vodou a mycími prostředky dochází k vysoušení pokožky rukou i nehtů.


MANIKÚRA - kouzelné slovo, které pochází z latiny a dá se přeložit jako "pěstění rukou" a vyvolává v nás představu perfektních, krásně upravených rukou a nehtů. Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou, nejen zdraví ale také čistoty a upravenosti. Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty. Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky. Vaše nehty budou, při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.

 

  • Není žádným tajemstvím, že právě ruce a nehty jsou velmi důležitou součástí image.
  • Ne každý však ví, jak správně o ně pečovat - proto raději svěřte tuto péči, manikúru - profesionálům.
  • Stejnou péči, kterou věnujete vlasům a péči o svou pleť, zasluhují i vaše ruce a nehty.

MANIKÚRA je především záležitostí estetickou, nicméně  krásně upravená ruka je zároveň zárukou, že nedojde k některým onemocněním jako jsou záděry, nesprávně rostlé nehty apod. Péče o ruce je již nedílnou součástí péče o tělo. Návštěva nehtového studia je vhodná zejména proto, že Vám zde ruce a nehty odborně ošetří a poradí, jak o ně pečovat. Profesionální klasická manikúra má být pro zákaznice příjemným relaxačním odpočinkem i profesionální konzultací nad individuálními vadami. Vaše ruce budou jemné a hedvábné..
Parafínové zábaly rukou představují proceduru, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a změkčení. Pravidelnými parafínovými zábaly rukou se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů a ztuhlého zápěstí.
Pěstování přírodních nehtů není vždy jednoduché. Kvalita nehtu je ovlivněna geneticky, zdravotním stavem jedince, užíváním léků, stresem i věkem. Toto všechno se odráží na vaší kvalitě nehtů.  Nehty chráníme zpevňujícím nebo podkladovým lakem, které jsou průhledné a snesou je i klientky, které nestojí o barevné lakování. 
Modeláž nehtů - porcelán 40´- 50´ 720 Kč
 - doplnění 40´- 50´ 360 Kč
Modeláž nehtů - porcelán francie  50´ 800 Kč
 - doplnění 60´ 500 Kč
Manikúra ( bez lakování ) 30´ od 200 Kč
 - lakování
20 Kč
 - francouzská manikúra
80 Kč
Zdobení 1 nehet
20 Kč
 - kamínek
10 Kč
Zlaté a stříbrné ozdoby na nehty
90 - 400 Kč
Gel lak
40´ 245 Kč
 - odstranění starého gellaku
70 Kč
Objednávky a více informací (Po - Pá 7:00 - 20:00 ) na 605 282 621