Svet-Stranek.cz
Bořivojova 17, Praha 3
Kosmetické studio Jitka 14á

2DERM - SYSTÉMOVÉ OŠETŘENÍ HYPERCITLIVÉ A POŠKOZENÉ KŮŽE:Bořivojova 17, Praha 3

2DERM - SYSTÉMOVÉ OŠETŘENÍ HYPERCITLIVÉ A POŠKOZENÉ KŮŽE

Ošetření je určeno osobám s/se: atopickým ekzémem, ichtyózou, psoriázou, se stavem hypersenzitivní kůže, suchou kůží s abnormální dráždivostí, stárnoucí povrchově vrásčitou pokožkou

Dermato-kosmetické přípravky pro ošetření hypersenzitivní, citlivé a rizikové kůže. Vhodné pro stavy s porušenou bariérovou funkcí kůže tzn:- PŘECITLIVĚLÉ POKOŽKY např. na kosmetické přípravky, léčiva,    alergeny apod.- STAVŮ TZV. HYPERSENZITIVNÍ POKOŽKYse zvýšenou reakcí:

   červenání, otok, pálení.- PODRÁŽDĚNÉ POKOŽKY sluncem, mechanickým třením aj.- PO ZÁKROKU:chemický peeling, laser, mikrodermabraze,

  depilace apod.- STÁRNOUCÍ vrásčité pokožky.- SUCHÉ popraskané pokožky a rtů.- JAKO OCHRANA a prevence před vnějšími vlivy a nepřízní počasí.- KŮŽE S FUNKČNÍ PORUCHOU bariérové funkce:

  atopická dermatitida, psoriaza, lichen ruber ve fázi akutního výsevu s   výrazným svěděním, seborrhoická dermatitida, vrozená suchost kůže    (xerodermie), porušení pokožky u vrozené epidermolýzy.
Dvoufázové čištění pleti

2DERM – ČISTICÍ DUOBASE- aplikujte prvníčást přípravku, prsty, lehkou masáží odličte pleť. Pleť zbavíte make-upu, nečistot (usazený prach se směsí kožního mazu a odumřelých kožních buněk). Zbytky přípravku lehce sejměte tamponem.

2DERM – ČISTICÍ DUOBASE Následně naneste druhou část přípravku, lehce masírujte prsty cca 1 min. Přebytek odsajte ubrouskem. POZOR NA ULPÍVAJICÍ VLÁKNA – vždy použijte jemné, kvalitní materiály z buničiny a čisté bavlny! 4-5 ml 4-5 ml


2DERM – PROTECTIVNÍ MASKA Naneste lehkými tahy na obličej, případně krk a dekolt, vynechejte oční víčka. Masku nechte působit cca 15 min. Přebytek masky odsajte ubrouskem. 6-8 ml

2DERM – BARIEROVÝ KRÉM - transparent , nebo místo make-upu variantu

2DERM – BARIEROVÝ KRÉM - colour 1-2 ml

Synchronní domácí péče 2DERM – BARIEROVÝ KRÉM, doporučte domácí aplikaci dle návodu.

Další doporučení *Peeling neprovádíme! *Čištění pórů neprovádíme! *Masáž při prvním ošetření neprovádíme! *Při druhém a dalším ošetření můžeme provést jen zklidňující zkrácenou masáž a to pouze u případů s nižší citlivostí, tzn. u klientů, kteří nereagují na tlak a u klientů se suchou vrásčitou pokožkou. *Ošetření doporučujeme opakovat dle stavu klienta: jednou za 14 až 28 dnů.

ČTĚTE POZORNĚ!

Nežádoucí účinky 2DERM na zdravou a poškozenou kůži nebyly při dermálních testech shledány. Ve výjimečných případech může po aplikaci přípravku dojít k palčivému (štiplavému) pocitu. Tento stav není důvodem k přerušení aplikace!
Jedná se o reakci volných nervových zakončení, jenž jsou v lidské kůži při poruše barierové funkce odkryta. Palčivý pocit po několika aplikacích ustane, což je způsobeno tím, že 2DERM na kůži vytváří hydratačně krycí povrch a kůže se postupně zpevní a zregeneruje.


Mechanizmus pùsobení 2DERM

2DERM krém pomáhá dětem s nemocí motýlích křídel (Epidermolysis bullosa). 2DERM byl vyvinut a je vyráběn za odborné konsultační spolupráci s Prof. MUDr. Jiřím Záhejským, DrSc, emer. Profesorem Dermatovenerologické kliniky MU v Brnì.

Hydrofilní přípravky 2DERM obsahují látky upravující schopnost kožního povrchu vázat vodu a současně vytvářejí na kožním povrchu suspenzní bariérový film s mírnì adstringentním vlivem, omezujícím nadměrné odpařování vody.Účinnost a efekt 2DERM jakož to "náhradního bariérového systému", je založena na funkčním komplexu MEDILANu s mikronizovaným talkem a zinkem. Emulzní systém 2DERM po nanesení na kůži vytváří tzv. "náhradní bariérový systém" schopný porušené bariérové funkce po nezbytnou dobu nahrazovat a vytvořit tak podmínky pro navození regeneračních procesù v povrchové epidermis, vedoucích k obnově porušené bariérové funkce. Jedná se o zcela odlišné koncepèní řešení od dosud obecně tradovaných přístupù zabývajících se úpravou porušené barierové funkce.

Cena ošetření 650,-Kč


Objednávky pouze na 774 939413